Obecnie znajdujesz się w:

Twój koszyk jest w tej chwili pusty

Czapki

Dopasowane nakrycie głowy przydaje się zarówno podczas słonecznych, jak i mroźnych, zimowych dni. Może stanowić element odzieży roboczej, stroju turysty lub po prostu codziennego ubioru, zakładanego w momencie wyjścia na zewnątrz. Reklamowe czapki z nadrukiem lub haftem poza zapewnianiem ciepła lub ochrony przed słońcem, świetnie sprawdza się również jako produkt zwiększający świadomość marki.

Odzież do promocji firmy

Wśród naszych artykułów znajdą Państwo szeroki wybór nakryć głowy na wiele okazji. Będą one świetnym gadżetem reklamowym dla potencjalnych klientów, obecnych na przykład na targach branżowych. Mogą stanowić także miłą niespodziankę dla uczestników konferencji czy konkursów, które sponsoruje Państwa firma. Zapewniamy czapki reklamowe z Waszym własnym logo, przeznaczone na lato i zimę. Dostępne są różnorodne czapki z nadrukiem np. młodzieżowe fullcapy, bejsbolówki, czapki zimowe (w tym narciarskie) a także daszki i kapelusiki. Każde nakrycie głowy znakujemy zgodnie z Państwa życzeniem, dobierając odpowiednią metodę nadruku lub haftu, miejsce jego wykonania oraz kolory. Czapki zimowe z haftem wykonane są z poliakrylu lub miękkiego, nieelektryzującego się polaru. Z kolei czapki z daszkiem powstają z wytrzymałej bawełny, połączenia bawełny i poliestru, bawełny szczotkowanej i innych. Wszystkie produkty bazowe dostępne są w wielu barwach. Ponadto zdobienia, czyli nadruki lub hafty, mogą zawierać aż do sześciu różnych kolorów. Dzięki temu jesteśmy w stanie umieścić na artykułach nawet skomplikowane logo czy napis. Poza produktami dla dorosłych oferujemy także dziecięce czapeczki z daszkiem i z nadrukiem. Jeśli nie chcą Państwo korzystać z możliwości reklamowania własnej firmy, a jedynie sprawić pracownikom odzież roboczą, to zapewniamy także produkty pozbawione personalizacji. Należy jednak zamówić większą ilość takich czapek z daszkiem, kapelusików lub zimowych nakryć głowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, wśród których znajdziecie Państwo odzież dopasowaną do własnej grupy docelowej!

Producent
Rodzaj
Kolor

Porządkuj wg.: Wyczyść filtry