Obecnie znajdujesz się w EN:

Druk cyfrowy DTG

Drukarki DTG Digital w tym model DTG K3 jako jedyne na rynku są wyposażone w innowacyjny, opatentowany system zamkniętego obiegu białego atramentu WIMS (White Ink Management System), który przepompowuje biały atrament pod odpowiednim ciśnieniem od zbiornika poprzez rurki, dampery/filtry, głowicę drukującą ponownie do zasobnika. Takie rozwiązanie przynosi użytkownikowi wymierne korzyści:
wydłuża żywotność głowicy drukującej, filtrów/damperów, rurek zasilających w atrament co zmniejsza koszty eksploatacji w stosunku do drukarek konkurencyjnych o 10-15%
zapobiega w 100% separowaniu się białego atramentu w systemie zasilania w trakcie przestoju drukarki, co pozwala uniknąć kosztów związanych z utratą części białego atramentu, który znajduje się w rurkach, damperach/filtrach oraz głowicy drukującej. Ma to miejsce w drukarkach konkurencyjnych już po 36 godzinnym przestoju drukarki. Kolejne zmniejszenie kosztów eksploatacji drukarki w stosunku do rozwiązań konkurencyjnych o 5-10%.
minimalizuje czas potrzebny na konserwację urządzenia przez użytkownika.

System obiegu WIMS jest często stawiany na równi z zamkniętymi hermetycznie kartridżami z tuszem stosowanymi w rozwiązaniach konkurencyjnych. Nic bardziej mylnego!!!....albowiem:
w kartridżach (także tych podciśnieniowych) mimo braku dostępu powietrza biały tusz nie jest zabezpieczony przed separacją co wymaga codziennego potrząsania nimi. Raz rozseparowany tusz nie nadaję się już do druku.
kartridże podciśnieniowe nie zapobiegają także w żadnym wypadku separowaniu się i podsychaniu tuszu w rurkach, damperach/filtrach i głowicy drukującej.


Podstawowe charakterystyki DTG K3

jedyny na rynku nowatorski system rolowo-taśmowy prowadzenia tacy z T-shirtami zapewniający bardzo precyzyjne pasowanie


jedyna na świecie technologia ONE PASS FAST – druk na czarnych koszulkach w jednym przebiegu ( w tym samym czasie nakładana jest warstwa biała i kolorowa)


od 1 sztuki w pełnym kolorze CMYK + 4xbiały


maksymalne pole zadruku 320mm x 430mm


głowica Epson DX5


możliwość druku zarówno na jasnych jak i na ciemnych podłożach z użyciem białego atramentu


do 40 jasnych koszulek na godzinę lub do 30 ciemnych koszulek na godzinę

 

automatyczna regulacja wysokości stołu


WIMS – opatentowany przez DTG automatyczny system obiegu i zarządzania białym atramentem, obniżenie kosztów eksploatacji drukarki w stosunku do rozwiązań konkurencyjnych nawet o 25%


podciśnieniowe podawanie atramentów zarówno WHITE jak i CMYK