Obecnie znajdujesz się w EN:

TEXTILIO.PL - to wiodący na polskim rynku katalog internetowy będący częścią grupy sprzedażowo-usługowej firmy MULTIMA.

Grupa Reklamowa MULTIMA istnieje od 2002 roku. To nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i dystrybucji artykułów reklamowych dla firm, instytucji i klientów indywidualnych. Jesteśmy firmą, która wychodząc przez wiele lat naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów udowodniła, że potrafi szybko przystosowywać się do potrzeb wciąż zmieniającego się rynku. Od początku swej działalności systematycznie rozszerza asortyment swoich usług i wyrobów.

Tworząc nasze produkty staramy się spełniać wszelkie oczekiwania naszych Klientów.

Zajmujemy czołowe miejsce wśród importerów odzieży reklamowej i promocyjnej w Polsce. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu firm, instytucji i innych podmiotów gospodarczych na terenie Polski i pozostałych krajów UE.

ODZIEŻ
Zaopatrujemy w produkty w sprawdzonych producentów, wybierając modele niepowtarzalne, dostosowane do aktualnych trendów rynkowych oraz do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Na cały asortyment gwarantujemy niskie ceny i najwyższą jakość wykonania.

NADRUKI
Nadruki na odzieży wykonujemy wysokiej jakości farbami znanych światowych producentów. Gwarantujemy długi okres zachowania nasycenia kolorów nadruku podczas użytkowania i prania.
Jakość nadruków jest dla nas równie ważna, jak jakość odzieży. Każdy nadruk przed seryjną produkcją jest akceptowany zarówno pod względem jakości, jak i zgodności kolorów z zamówieniem.