Obecnie znajdujesz się w:

Twój koszyk jest w tej chwili pusty

Odzież robocza

Jednakowe koszulki, bluzy czy spodnie do pracy z firmowym logo sprawiają, że osoby zatrudnione bardziej utożsamiają się z organizacją. Ubrania robocze stanowią także skuteczne zabezpieczenie przed zagrożeniami, z którymi mają do czynienia pracownicy na konkretnych stanowiskach. W naszym sklepie internetowym dostępne są między innymi: kamizelki i koszulki odblaskowe, polary, kurtki czy ogrodniczki. Proponujemy również czapki zimowe lub z daszkiem we fluorescencyjnych kolorach. Będą one znakomitą odzieżą roboczą z nadrukiem dla osób, które pracują na świeżym powietrzu. Zabezpieczą je przed chłodem, a także sprawią, że staną się bardziej widoczne.

Wiele modeli ubrań

Jako producent jesteśmy w stanie zapewnić Państwu duży wybór odzieży, a także oznakować ją za pomocą kilku metod. Dostępne opcje to: sitodruk, termotransfer oraz flex. Każdy klient ma również możliwość wyboru miejsca na ubraniu, w którym znajdzie się logo firmy. W ten sposób odzież robocza z nadrukiem dostosowywana jest do indywidualnych wymagań.

Umieszczając napis lub logo z tyłu, na całych plecach kamizelki odblaskowej, sprawią Państwo, że będzie on widoczny z daleka. Dzięki temu utrwali się w pamięci kierowców i przechodniów. Jednocześnie producent może umieścić dla Państwa mniejszy nadruk z przodu produktu. Wówczas odzież robocza odblaskowa zawsze będą świadczyć o przynależności pracownika do Państwa firmy.

Proponujemy ubrania, które zapewniają oczekiwaną wygodę. Nasze produkty są dostępne w wielu rozmiarach: także dziecięcych, które sprawdzą się na przykład w czasie szkolnej wycieczki. W ubraniach odblaskowych podopieczni będą lepiej widoczni w czasie podróży ulicami miasta czy też podczas zwiedzania zakładu produkcyjnego.

Zapewniamy wyroby w różnych kolorach, przeznaczone dla pracowników podejmujących zatrudnienie na terenach zewnętrznych, jak i w siedzibie firmy. Nasza odzież robocza z nadrukiem pozwala zapewnić optymalne warunki cieplne, a także chroni przed zabrudzeniem substancjami chemicznymi, olejami czy smarami.

Producent
Rodzaj
Kolor

Porządkuj wg.: Wyczyść filtry