Obecnie znajdujesz się w:

Twój koszyk jest w tej chwili pusty

Polary reklamowe

Stanowią jeden z najbardziej praktycznych elementów odzieży, która jest powszechnie wykorzystywana przez pracowników. Polary z nadrukiem zapewniają im ciepło oraz wygodę, jednak to nie wszystko, ponieważ dzięki nim Twoi pracownicy będą mieli takie same stroje, a co za tym idzie będą odpowiednio reprezentować firmę dla, której pracują.

Polary reklamowe dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu nie ulegają zmechaceniu, a także rozerwaniu. Ponadto nie chłoną wilgoci, co sprawia, że doskonale nadają się do noszenia również w miejscach gdzie pracownik potrzebuje właściwej ochrony termicznej.

W naszym asortymencie oferujemy je w wielu różnych kolorach i wzorach, w zależności od potrzeby możesz wybrać te na zamek oraz te które można rozpiąć jedynie pod szyją. Jeśli planujesz kupić polary firmowe to koniecznie sprawdź te posiadające kieszenie, w których pracownicy będą mogli schować chusteczki higieniczne albo klucze.

Poza modelami z długim rękawem w ofercie mamy także bezrękawniki, posiadające wzmocnienie na karku, a także obustronną i oddychającą powłokę antypillingową.

Nasi klienci mogą stworzyć polar z własnym nadrukiem, wystarczy dostarczyć do nas projekt wzoru, a my zajmiemy się jego przeniesieniem na materiał. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie funkcjonalnej, ale także unikalnej odzieży.

Dostępne w naszym asortymencie produkty reklamowe dostępne są w wersji damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Modele dla kobiet i mężczyzn można zamówić w zależności od firmy w rozmiarach od XS do XXXL. Rozmiary dziecięce na 3-4, 5-6, 7-8, 9-11, 12-14 lat. Oferujemy polary firm, takich jak Adler, JHK, Promo Stars, Sol’s, Russell oraz Fruit of the Loom.

Możemy wykonać na nich grafikę za pomocą sitodruku, metodą cyfrową lub haftem komputerowym. Dzięki czemu klienci mogą wybrać metodę, która będzie w pełni odpowiadała na ich potrzeby. Dzięki zamieszczonym pod ubraniami kalkulatorem, przed zakupem klienci mogą sprawdzić ile będą musieli zapłacić. Wystarczy podać w nim liczbę wykonywanych wzorów, kolor oraz ile sztuk odzieży zostało zamówionych.

Producent
Rodzaj
Kolor

Porządkuj wg.: Wyczyść filtry