Obecnie znajdujesz się w:

Twój koszyk jest w tej chwili pusty

Polary reklamowe

Stanowią jeden z najbardziej praktycznych elementów odzieży, która jest powszechnie wykorzystywana przez pracowników. Polary z nadrukiem zapewniają im ciepło oraz wygodę, jednak to nie wszystko, ponieważ dzięki nim Twoi pracownicy będą mieli takie same stroje, a co za tym idzie będą odpowiednio reprezentować firmę dla, której pracują.

Reklamowe polary z logo firmy dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu nie ulegają zmechaceniu, a także rozerwaniu. Ponadto nie chłoną wilgoci, co sprawia, że doskonale nadają się do noszenia również w miejscach gdzie pracownik potrzebuje właściwej ochrony termicznej.

W naszym asortymencie posiadamy polary z logo firmy w wielu różnych kolorach i wzorach, w zależności od potrzeby możesz wybrać te na zamek oraz te które można rozpiąć jedynie pod szyją. Jeśli planujesz kupić polary firmowe to koniecznie sprawdź te posiadające kieszenie, w których pracownicy będą mogli schować chusteczki higieniczne albo klucze.

Poza modelami z długim rękawem w ofercie mamy także bezrękawniki, posiadające wzmocnienie na karku, a także obustronną i oddychającą powłokę antypillingową.

Nasi klienci mogą stworzyć polar z własnym nadrukiem, wystarczy dostarczyć do nas projekt wzoru, a my zajmiemy się jego przeniesieniem na materiał. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie funkcjonalnej, ale także unikalnej odzieży.

Dostępne w naszym asortymencie produkty reklamowe dostępne są w wersji damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Modele dla kobiet i mężczyzn można zamówić w zależności od firmy w rozmiarach od XS do XXXL. Rozmiary dziecięce na 3-4, 5-6, 7-8, 9-11, 12-14 lat. Oferujemy polary firm, takich jak Adler, JHK, Promo Stars, Sol’s, Russell oraz Fruit of the Loom.

Polary z logo firmy – reklama dla każdego przedsiębiorstwa

Możemy wykonać na nich grafikę za pomocą sitodruku, metodą cyfrową lub haftem komputerowym. Dzięki czemu klienci mogą wybrać metodę, która będzie w pełni odpowiadała na ich potrzeby. Dzięki zamieszczonym pod ubraniami kalkulatorem, przed zakupem klienci mogą sprawdzić ile będą musieli zapłacić. Wystarczy podać w nim liczbę wykonywanych wzorów, kolor oraz ile sztuk odzieży zostało zamówionych.

Producent
Rodzaj
Kolor

Porządkuj wg.: Wyczyść filtry