Obecnie znajdujesz się w EN:

Polecane marki

 

Poniżej prezentujemy naszych głównych dostawców odzieży reklamowej. Są to najwięksi producenci na świecie. Każdy z nich wyróżnia się doskonałą jakością i niepowtarzalnym stylem.


Jedna z wiodących marek odzieży reklamowej na świecie. Założona w 1852 roku w Rhode Island, USA, Fruit of the Loom jest rozpoznawaną marką w Europie. Jej asortyment obejmuje konkurencyjne cenowo klasyczne t-shirty, koszulki polo, bluzy i polary. Szeroki wybór produktów, trwałość, spójność kolekcji oraz bogata kolorystyka – to podstawowe zalety tej marki.

przeglądaj produkty tej marki

zobacz katalog on-line

 

Od 1997 roku na rynku polskim, producent t-shirtów, koszulek polo, bluz, polarów, kurtek i czapek. Promostars należy do grupy LPP SA. Spółka LPP jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw odzieżowych na świecie. Posiada w swoim portfolio 5 marek modowych: Reserved, Cropp, Sinsay, House, Mohito, których sieć liczy ponad 1300 salonów. W 2013 roku sprzedała ponad 70 milionów sztuk odzieży, osiągając przychody w wysokości ponad 1 mld euro.


Stedman® oferuje kompletne rozwiązania w zakresie odzieży reklamowej na rynku europejskim.
Od wejścia na rynek w roku 2001 kolekcja Stedman® stała się prawdziwym sukcesem sprzedaży. Koszulki, bluzy i koszulki polo zdobyły sobie znaczące miejsce na rynku europejskim.
Zunifikowana kolorystyka dostępna w podstawowych kolorach oraz zadziwiająco niskiej cenie za dobrą jakość sprawia, że odzież Stedman jest marką chętnie wybieraną do celów promocyjnych i reklamowych.

 

Jako największy światowy producent odzieży sportowej, Gildan jest ekspertem w swojej branży: kolor, styl i jakość produktu oraz ścisła kontrola jakości – to mocne strony tej marki. W 2013 roku Gildan wprowadza do swojej oferty linię produktów sportowych Gildan® Performance line, 100% poliestrowe t-shirty oddychające dla kobiet i mężczyzn. Oprócz tego 81 kolorowa paleta powiększa się o dwa nowe style polarów i koszulek polo w sześciu nowych, modnych kolorach. 


Keya Knit Composite jest jednym z największych producentów odzieży na świecie, o rocznej zdolności produkcyjnej ponad 100 mln sztuk.
Koszulki Keya są sprzedawane i noszone pod różnymi markami na całym świecie od ponad 20 lat. Ponad 10 000 pracowników gwarantuje jakość na najwyśzym poziomie, a procesy produkcyjne zgodne są z najsurowszymi międzynarodowymi normami ochrony środowiska. Keya produkuje wyłącznie z bawełny Ring Spun (dzianina bawełniana z przędzy wytwarzanej na przędzarkach obrączkowych) co zapewnia trwałość i wysoki komfort.

 

 

Sol's jest francuską firmą odzieżowa słynącą z odzieży najwyższej jakości. od 1991 r. oferuje bogatą kolekcję t-shirtów, koszulek polo, bluz, softshelli, czapek i innej odzieży. Kolekcję wyróżniają detale – tkanina, kolor, krój, jakość wykończenia oraz, przede wszystkim, wygląd i wygoda.
Firma Sol's zawdzięcza swoją renomę swoim klientom, którzy doceniają w niej to, że respektuje obowiązujące prawa, wspiera etyczne rozwiązania i jest odpowiedzialna społecznie i ekologicznie.

Adler ™ jest znakiem markowym firmy Adler Czech, a.s. Główną siedzibą firmy jest Usti nad Labem w Republice Czeskiej. Firma Adler została założona w 2000 roku. W ciągu krótkiego czasu Adler stał się jednym z najszybciej rozwijających się producentów odzieży reklamowej w Europie. Produkty marki Adler wyróżnia zadowolenie ich Klientów oraz użytkowników końcowych, dla których są one przeznaczone. Oprócz rozległego i dobrze zorganizowanego zaplecza, podstawą działań firmy jest również staranie o jak najlepszą jakość w zakresie usług oraz bardzo wymagający system kontroli jakości towaru.

 

SG posiada w ofercie gamę wszystkich podstawowych produktów, w bogatej ofercie kolorystycznej oraz w wersjach męskiej, damskiej i dziecięcej, w niemalże wszystkich swoich produktach. Filozofia marki, to uczynienie życia łatwiejszym dla swoich klientów w każdym aspekcie, poprzez wybór produktów, cenę, wsparcie i serwis. Zespół SG, to łącznie ponad 100 lat doświadczenia w branży, która sama ma niespełna 40 lat. Połączone doświadczenie gwarantuje, że każdy produkt w kolekcji SG został zaprojektowany tak, by gwarantował najlepszą jakość za swoją cenę, a przede wszystkim, by był idealnym produktem do zdobienia.