Obecnie znajdujesz się w:

Twój koszyk jest w tej chwili pusty

Softshelle reklamowe

Wygodna i ciepła odzież turystyczna to świetny i jednocześnie oryginalny nośnik reklamowy. Softshell z nadrukiem z logo Państwa firmy może stanowić chociażby nagrodę w konkursie dla pracowników lub klientów. Kurtka chroniąca przed wiatrem i zapewniająca ciepło będzie się dobrze nosić, a dzięki temu pomoże w promocji Państwa działalności. Jeśli wśród Waszych klientów są osoby lubiące aktywność na świeżym powietrzu, warto wybrać odzież z nadrukiem, którą będą mogły nosić podczas górskich wypraw czy jazdy na rowerze.

Oferujemy softshelle reklamowe dla kobiet i mężczyzn, zarówno z rękawami, jak i bez. Zdobimy je za pomocą metody sitodruku, haftu lub termotransferu. Cena produktów uzależniona jest również od miejsca, na którym ma pojawić się napis lub grafika, od ilości kolorów itp. Dzięki różnorodności naszej oferty mogą Państwo z łatwością nabyć softshell z nadrukiem, który idealnie pasuje do wizerunku przedsiębiorstwa. Zapewniamy szeroki wybór barw i rozmiarów ubrań. Szczególnie wymagającym klientom zapewniamy natomiast możliwość zamówienia softshelli z nadrukiem, szytych na miarę.

Softshell z nadrukiem – na brzydszą pogodę

Nasze okrycia wierzchnie sprawdzą się podczas wietrznych dni, w czasie których nie istnieje duże ryzyko opadów. Softshelle reklamowe posiadają warstwę wodoodporną, dlatego zdadzą egzamin podczas lekkiego deszczu, jednak ich nadrzędnym celem jest zapewnienie komfortu cieplnego. Są to kurtki, które skutecznie odprowadzają pot, zapobiegając przegrzewaniu się organizmu. Chronią również przed wiatrem, dlatego przydadzą się podczas zdobywania górskich szczytów czy żeglowania. W ofercie posiadamy zarówno grubsze, jak i cieńsze softshelle z nadrukiem, dzięki czemu mogą Państwo zamówić modele idealne na letnie i zimowe dni.

Oferujemy odzież reklamową cenionych producentów, takich jak Adler/Malfini, Russell czy Stedman. Nasi klienci mają więc pewność, że zakupione ubrania z nadrukiem będą promować ich działalność przez długi czas. Zachęcamy do skorzystania z cennika i kalkulatora zdobień, dostępnych po wybraniu dowolnego produktu.

Producent
Rodzaj
Kolor

Porządkuj wg.: Wyczyść filtry