Obecnie znajdujesz się w EN:

Zdobienia

 

HAFT KOMPUTEROWY

Haft to znana przez każdego z nas forma zdobienia tkanin i odzieży przy pomocy wzorów wyszywanych nićmi.
Haft komputerowy możemy zaliczyć do ekskluzywnych metod zdobienoa tekstyliów.
Główną zaletą tej techniki jest bardzo atrakcyjny wygląd oraz wysoka trwałość naniesionych wzorów.

Wykonujemy hafty reklamowe na gotowych produktach, tj. koszulki Polo, t-shirt, czapeczki, bluzy, kurtki itp.
Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną nici hafciarskich. Zapewniamy przygotowanie programów hafciarskich, na podstawie projektów graficznych dostarczonych przez Klientów.

 

DRUK CYFROWY BEZPOŚREDNI DTG K3

Wykonujemy nadruki na koszulkach za pomocą profesjonalnej maszyny cyfrowej DTG K3.
DTG K3 to najnowsza drukarka do T-shirtów. Ośmiokanałowa głowica drukująca (CMYK + 4 kanały do białego atramentu), automatyczny podciśnieniowe podawanie zarówno białego jak i kolorowych atramentów, wewnętrzna recylkulacja białego atramentu oraz niezwykła prędkość czynią K3 najszybszą i najbardziej prezycyjną drukarką do tekstyliów dostępną na rynku.

DTG wykorzystuje do druku farby wodne. Na ciemnych podłożach w pierwszym przebiegu nanoszona jest biała farba, w drugim kolory z zestawu CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, Black), których złożenie daje perfekcyjne wielokolorowe nadruki.

Zalety:
wysoka jakośc druku 1440x1440 DPI
zamówienie nadruku wielokolorowego już od 1 sztuki w bardzo dobrej cenie,
brak konieczności przygotowywania formy drukarskiej znacząco obniża koszty druku, szczególnie przy nakładach małych i bardzo małych,
personalizacja - istnieje możliwość zmian dowolnych elementów graficznych lub tekstowych dla każdego kolejnego nadruku.
trwałośc nadruków identyczna jak w sitodruku

 

TERMOTRANSFER SITODRUKOWY

Jest to metoda druku pośredniego, nadruk wykonywany jest sitodrukiem na papierze lub folii transferowej. Po ostatnim kolorze nanoszony jest klej w postaci płynnej lub proszku, po czym całość jest wygrzweana w tunelu grzewczym. Po tej operacji nadruk może być przetransferowany na docelowe podłoże (koszulka, czapka, etc) na prasie transferowej pod odpowiednim ciśnieniem i we właściwej temperaturze.

Termotransfer wyróżnia się doskonałą gładkością, bardzo dobrym odwzorowaniem szczegółów oraz idealnym kryciem, jago zaletą jest również to, że może być wykonany w trudno dostępnych miejscach. Wykonujemy również termotransfery do samodzielnego wprasowania.

 

FLOCK I FLEX

Folie flex i flock stosowane są głównie przy mniejszych ilościach, dzięki czemu cena jednostkowa nadruku jest atrakcyjna. Projekt przygotowany w formie wektorowej wycinany jest na ploterze tnącym, a następnie po usunięciu zbędnychelementów wgrzewany na odzieży za pomocą specjalnej prasy. Metoda pozwala na otrzymanie trwałego nadruku, lecz ogranicza ilość zastosowanych kolorów i wyklucza uzyskanie efektu cieniowania czy też tonowania kolorów.

Folia Flex jest materiałem wykonanym z wysokiej jakości matowej folii poliuretanowej, zlaminowanej z termicznie aktywowanym klejem. Przeznaczony do termotransferu na tekstyliach. Dzięki elastyczności i miękkości jest przyjemny w dotyku. Nie odbija światła. Może być używany na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach. Flex nadaje się do stosowania na tkaninach bawełnianych, poliestrowych oraz mieszanych: bawełna/poliester i poliester/akryl.

Folia Flock to wysokiej jakości materiał na bazie włókien celulozy. Dzięki zastosowaniu wysokich i gęstych włókien posiada charakterystyczną fakturę i głębię koloru. Flock używany jest do tworzenia nadruków na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach.
Może być stosowany na tkaniny bawełniane, poliestrowe oraz mieszane: bawełna/poliester i poliester/akryl.